Pazartesi-Cuma
08:00-17:00
 

info@skynetelektrik.com.tr
Hakkımızda

ŞİRKET PROFİLİMİZ

Firmamız 13 Haziran 2006 tarihinde  Gökhan ÖZDEMİR tarafından kurularak, elektrik taahhüt ile faaliyetlerine başlamıştır.

 

02 Aralık 2016 tarihinde SKYNET Elektrik İnşaat Taahhüt ve Ticaret Limited Şirketi unvanı ile şirketleşerek hizmetlerine

devam etmektedir.

 

SKYNET Elektrik olarak anlayışımız, tüm kadromuzla, teknik uygunluk, kalite ve  müşteri memnuniyeti bilinci içerisinde hareket ederek ihtiyaçlara cevap vermektir. Kurulduğu günden itibaren karşılıklı güven, saygı ve süreklilik esaslarını baz alarak  sektördeki haklı, güvenilir yerini korumuştur.

 

Elektrik Taahhüt sektöründe, ön tespit, projelendirme, keşif, teknik şartname, danışmanlık, malzeme seçimi, taahhüt uygulama, pano imalatı, kesin hesap çalışmaları ve  işletme/bakım gibi konularında görevlerimizi güvenilirlik esasları çerçevesinde yerine getirmekteyiz.

 

Tecrübeli ve özverili kadromuzla birçok kurumsal firmanın sanayi tesislerini,  hastanelerini, alışveriş merkezlerini, restaurantlarını , otel, villa konut ve  tekno marketlerini projelendirip elektrik taahhüt işlerini başarı ile yürütmekteyiz

 

Şirketimiz sürekli gelişiyor ve büyüyor. Geniş servislerimiz mevcuttur. Amacımız herkese yardım eden en iyi çözümü sunmaktır. 

 

Vizyonumuzu, müşterilerimizin başarılarına artı değer sağlamak olarak özetleyebiliriz. Faaliyet gösterdiğimiz sektörde dürüstlük başta olmak üzere etik değerlerden taviz vermeden idari ve teknik şartnamelere uygun olarak kaliteyi,güvenilirliği ve saygınlığı kabul gören örnek bir şirket olarak faaliyetlerimize devam etmek. Müşteri memnuniyeti esas odaklı, tecrübeli teknik kadrosu ile kaliteli ve projeye uygun çözümler üreterek ekonomik hizmetler sunmak, birincil misyonumuzdur.

 

Eğer bizimle iletişime geçmek isterseniz, lütfen web sitemizdeki iletişim formunu doldurunuz.

 

İyi günler dileriz! 

FİRMAMIZ
SKYNET ELEKTRİK başarısını; ekip çalışması, iş güvenliği ve işçi sağlığı, kalite ve zaman eğrisini en güzel biçimde kullanmasına ve bunların neticesinde elde ettiği deneyimi açıklık politikası haline getirerek, çalıştığı kuruluşlarla paylaşmasına borçludur. Bu başarının arkasındaki en büyük destek ise, verilen hizmetin ve yapılan işlerin sürekli arkasında durmasındadır.
İLETİŞİM
EYÜP/ İSTANBUL
Yeşilpınar Mh.Gençlik Sk.
No:18/22 D:2

info@skynetelektrik.com.tr